00:04 07.02.2021

Участь в онлайн конкурсі дитячого малюнку "Соборність очима дітей"

З метою залучення молодого покоління та піднесення патріотизму і відчуття самобутності у творенні єдиної соборної Української держави, Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА оголосив онлайн конкурс дитячого малюнку "Соборність очима дітей". Учасникам конкурсу потрібно було намалювати малюнок на тему Соборності, опублікувати його в соціальній мережі Facebook. Загалом діти надіслали на конкурс приблизно тисячу малюнків, які «змагались» за звання кращого.

Переможцями Конкурсу дитячого малюнку «Соборність очима дітей» у ІІ віковій категорії (6-10 років) стали здобувачі освіти 3-А класу (керівник Костирка О.С.) Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко Назарій Данилишин (І місце) та Максим Січкарук (ІІ місце). Вітаємо.