22:42 20.12.2020

Заходи з нагоди відзначення 155-річчя від дня народження Глави УГКЦ Митрополита Андрея Шептицького

У нашому ЗО відбулися заходи з нагоди відзначення 155-річчя від дня народження Глави УГКЦ Митрополита Андрея Шептицького.

Презентація дослідницького проєкту "Андрей Шептицький і Україна "М.Є. Базюк 4-А кл ;

Презентація інформаційного проєкту "Андрей Шептицький - Апостол церковного єднання". вчитель етики Б.Є. Яценко 6-А, 6-Б, 6-В, 4-Вкл;

Інформаційні години:

"Андрей Шептицький. Світло нації" Л.А.Рудик 9-Б кл.

" Великий державник - Андрей Шептицький" Л.Т. Шах 7-В кл.

“Андрей Шептицький : мільйонер , що став праведником.” О.С.Курдина 10-Б кл.

"Андрей Шептицький.Любов до людей"О.С.Костирко 3-Акл.

“Андрей Шептицький – це Україна, будівничий, князь, лідер” Г.Я. Боднар 11-Б кл.

"Іпостасі митрополита Андрея Шептицького" (за книгою "Шептицький від А до Я")В.М.Чабан 8-В кл.

"Митрополит Андрей Шептицький-меценат української громади" Х.Й. Чабан 5-Б, О.В.Бодак 6-Бкл.

"Андрей Шептицький- видатний церковний, культурний та громадський діяч" В. М. Боднар 5-Акл.

Комп'ютерні презентації "Митрополит Андрей Шептицький - видатний церковний, культурний і громадський діяч" Х.Й. Чабан 5-Бкл., О.В.Бодак 6-Бкл.

Презентація культурологічного проєкту "Несподіваний Андрей Шептицький"І.С. Марко 4-Б кл.

Перегляд мультсеріалу про дитинство Митрополита ,,Духовне намисто'' "Андрей Шептицький. Світло любові" О.З. Ватуляк 4-В кл. У.В.Швець 2-В кл.

Участь делегації ЗО у святкуванні 155-річчя від дня народження Митрополита Андрея Шептицького на Святоюрській горі. Директор ЗО Г. М. Островерха.

Перегляд фільму "Митрополит Андрей Шептицький-опікун і меценат" здобувачі освіти 6-В кл.,11-А кл. і 11-В кл.