Головна

Контакти

Історія школи

Адміністрація школи

Новини

Методоб'єднання Її ім'я носить наша школа Методична скринька

Проект 'Інтелект України'

Прозорість та інформаційна відкритість закладу Нормативні документи

Результативність роботи

Фотогалерея Відеогалерея

Протидія булінгу

23:14 05.11.2020

Захід з правової освіти

15 жовтня в контексті заходів з правової освіти здобувачів освіти у Бібрському ОЗЗСО І-ІІІ ст.ім.Уляни Кравченко відбулася зустріч з начальником Перемишлянського відділення поліції підполковником Олександром Прокопчуком та ст. інспектором ювенальної превенцїі Перемишлянського відділення поліції капітаном поліції Оксаною Тиник .

Розповіли учням про правову ситуацію серед неповнолітніх у районі, наголосили на існуючих проблемах, необхідності сумлінного дотримання здобувачів освіти вимог Статуту школи та правил для учнів. Вони зауважили, що у здобувачів освіти є не лише права, а і обов'язки, тим самим попередили правопорушників.

Під час зустрічі ознайомили здобувачів освіти з видами правопорушень, які часто зустрічаються у освітньому середовищі та на вулиці, з правилами безпечного поводження в Інтернеті та звернули увагу на види відповідальності здобувачів освіти та їх батьків за скоєні правопорушення. А також значну увагу приділили профілактиці вживання алкоголю, тютюну, наркоманії та наслідків їх вживання "Від спроби до залежності".

Наприкінці зустрічі здобувачі освіти мали змогу задати поліцейським безліч запитань.

 

всі новини