23:14 05.11.2020

Захід з правової освіти

15 жовтня в контексті заходів з правової освіти здобувачів освіти у Бібрському ОЗЗСО І-ІІІ ст.ім.Уляни Кравченко відбулася зустріч з начальником Перемишлянського відділення поліції підполковником Олександром Прокопчуком та ст. інспектором ювенальної превенцїі Перемишлянського відділення поліції капітаном поліції Оксаною Тиник .

Розповіли учням про правову ситуацію серед неповнолітніх у районі, наголосили на існуючих проблемах, необхідності сумлінного дотримання здобувачів освіти вимог Статуту школи та правил для учнів. Вони зауважили, що у здобувачів освіти є не лише права, а і обов'язки, тим самим попередили правопорушників.

Під час зустрічі ознайомили здобувачів освіти з видами правопорушень, які часто зустрічаються у освітньому середовищі та на вулиці, з правилами безпечного поводження в Інтернеті та звернули увагу на види відповідальності здобувачів освіти та їх батьків за скоєні правопорушення. А також значну увагу приділили профілактиці вживання алкоголю, тютюну, наркоманії та наслідків їх вживання "Від спроби до залежності".

Наприкінці зустрічі здобувачі освіти мали змогу задати поліцейським безліч запитань.