21:39 09.03.2020

Засідання методичного об'єднання вчителів естетично-прикладного циклу Бібрської ОТГ

2 березня 2020 року на базі Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко відбулося засідання методичного об'єднання вчителів естетично-прикладного циклу Бібрської ОТГ на тему "STEM-освіта: методи та напрямки впровадження ". Елементи НУШ, цікаві виступи, майстер-класи, творча лабораторія, дискусія за круглим столом додали присутнім нових креативних ідей, які можна використати у своїй роботі.
Модератор Оксана Пелікан розпочала діалог "Сучасний урок як засіб підвищення якості освітнього процесу. STEM-потенціал навчальних екскурсій ", в якому показала форми реалізації наскрізних змістових ліній предметами естетично-прикладного циклу, провівши майстер-клас "Подорож по слідах історичної спадщини ". Учитель ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Романів Віктор Жуков презентував авторську розробку "Технологія художнього випалювання (пірографії) з використанням методу проєктів на уроках трудового навчання", а також провів майстерку "Вироби із солоного тіста".
Впровадженням STEM-освіти на уроках "Технології" поділилася учитель Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко Леся Баран, яка наголосила, що дослідницька діяльність через вимірювання, конструювання і моделювання, використання ІКТ для розв'язування задач, обчислення та побудова, створюють проблемні ситуації, які здобувачі освіти спробують самостійно вирішити.
Презентували свою роботу, вказавши на основні науково-методичні проблеми, провели творчу майстерню на тему "Сучасні методи формування мистецьких компетентностей на уроках естетично-прикладного циклу" учителі Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко Світлана Онацик та Іван Гавриляк.
Учителі продемонстрували небайдужість, креативність у підході до освітнього процесу та бажання опановувати нові форми і методи роботи, застосовувати їх у своїй діяльності.