Головна

Контакти

Історія школи

Адміністрація школи

Новини

Методоб'єднання Її ім'я носить наша школа Методична скринька

Проект 'Інтелект України'

Прозорість та інформаційна відкритість закладу Нормативні документи

Результативність роботи

Фотогалерея Відеогалерея

Протидія булінгу

21:39 09.03.2020

Засідання методичного об'єднання вчителів естетично-прикладного циклу Бібрської ОТГ

2 березня 2020 року на базі Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко відбулося засідання методичного об'єднання вчителів естетично-прикладного циклу Бібрської ОТГ на тему "STEM-освіта: методи та напрямки впровадження ". Елементи НУШ, цікаві виступи, майстер-класи, творча лабораторія, дискусія за круглим столом додали присутнім нових креативних ідей, які можна використати у своїй роботі.
Модератор Оксана Пелікан розпочала діалог "Сучасний урок як засіб підвищення якості освітнього процесу. STEM-потенціал навчальних екскурсій ", в якому показала форми реалізації наскрізних змістових ліній предметами естетично-прикладного циклу, провівши майстер-клас "Подорож по слідах історичної спадщини ". Учитель ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Романів Віктор Жуков презентував авторську розробку "Технологія художнього випалювання (пірографії) з використанням методу проєктів на уроках трудового навчання", а також провів майстерку "Вироби із солоного тіста".
Впровадженням STEM-освіти на уроках "Технології" поділилася учитель Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко Леся Баран, яка наголосила, що дослідницька діяльність через вимірювання, конструювання і моделювання, використання ІКТ для розв'язування задач, обчислення та побудова, створюють проблемні ситуації, які здобувачі освіти спробують самостійно вирішити.
Презентували свою роботу, вказавши на основні науково-методичні проблеми, провели творчу майстерню на тему "Сучасні методи формування мистецьких компетентностей на уроках естетично-прикладного циклу" учителі Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко Світлана Онацик та Іван Гавриляк.
Учителі продемонстрували небайдужість, креативність у підході до освітнього процесу та бажання опановувати нові форми і методи роботи, застосовувати їх у своїй діяльності.

всі новини