23:27 19.01.2020

Засідання МО вчителів зарубіжної літератури ЗЗСО Бібрської ОТГ на базі Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко

ЦІКАВО, ЕМОЦІЙНО, ПІЗНАВАЛЬНО
17.01.2020 року відбулося засідання МО вчителів зарубіжної літератури ЗЗСО Бібрської ОТГ на базі Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко.
Час пролетів швидко й насичено. Учасники семінару-аукціону педагогічних ідей поповнили власні методичні скриньки новими творчими ідеями, методами та формами роботи зі здобувачами освіти.
Дякую особисто вчителям, які готували майстер-класи. Це творчі, духовно багаті особистості.
Влах З.С., начальниця відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради, вчитель зарубіжної літератури ЗЗСО І-ІІ ст. с. Стоки розповіла про метод розвитку критичного мислення "Шість капелюхів";
Ковтун О.С., учитель української мови та літератури Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко підготувала надзвичайно цікаву інформацію про елементи STEM-освіти на уроках зарубіжної літератури;
Гула Р.М., учитель української мови та літератури Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст.ім. Уляни Кравченко презентувала брейн-ринг "У цікавому світі мови, літератури, історії, музики і трішки психології..."
Захарова Н.І., учитель зарубіжної літератури ЗЗСО І-ІІ ст. с. Любешка звернула увагу на ситуативне моделювання на уроках зарубіжної літератури;
Кузишин О.М., учитель зарубіжної літератури ЗЗСО І-ІІІ ст с. Романів провела майстер-клас "Що в житті людини найцінніше? (за повістю Ч. Діккенса "Різдвяна пісня у прозі").