22:06 27.12.2019

Cемінар у форматі Мануфактура ефективних технологій навчання для вчителів історії правознавства та громадянської освіти.

Сьогодення спонукає до активізації творчих здібностей учнів. Сучасний учитель має постійно працювати над собою ,швидко вчитися, опанувати нові технології навчання. З метою вдосконалення професійної майстерності ,підвищення рівня методичної підготовки 17.12.2019 р на базі Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко проведено семінар у форматі Мануфактура ефективних технологій навчання для вчителів історії правознавства та громадянської освіти.
Цікавими та корисними для учителів були тренінги:
« Методика розвитку критичного мислення на уроках історії» (учитель Ковальчук М.Р.);

«Вирішення конфліктів у школі»
(учитель Курдина Г.Я.)

Учитель Шах Л.Т. між учнями 10-х класів провела історичний турнір «Українська революція : роль особистості в боротьбі за збереження незалежності».
У інтелектуальних роздумах, аргументах та атмосфері суперництва пройшов весь турнір.
Учасники семінару працювали в групах, обмінювалися досвідом ,спілкувалися. День пройшов в творчій співпраці і позитивному настрої.