21:25 24.11.2019

Майстер-клас вчителів англійської мови

21 листопада учителі англійської мови Ковалів Л.А. та Боднар В.М. провели майстер-клас "Ефективне використання інтерактивних технологій та засобів візуалізації для розвитку мовленнєвих компететностей на уроках англійської мови" для учителів Бібрської ОТГ.

У ході проведення заняття учасники майстер-класу практикували сучасні педагогічні технології: критичного мислення ("Six Thinking hats" , role-play , step game, «снігова лавина», «асоціативний кущ»,  «кошик ідей»), проектні технології (створення реклами), прийом візуалізації "Хмари слів"

Учасники майстер-класу  активно працювали у групах, збагатилися знаннями та цікавими ідеями для роботи з дітьми.

Маємо надію, що подібні педагогічні зустрічі стануть традицією, та будуть добрими сходинками для побудови Нової української школи.