19:26 03.03.2019

Година пам'яті новітньої історії

В ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Уляни Кравченко" 21.02.2019р. відбулася година пам'яті новітньої історії , організована заступником директора школи Ковальчук М.Р. та педагогом організатором Курись.Т.З., присвячена вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
5 років від страшних подій, які довелося пережити сучасному поколінню українців. Кілька тисяч Героїв, які втримали тоді Майдан, більше сотні, які віддали життя, ставши Небесною Сотнею.
За участю численної шкільної громади учнів, учнівського самоврядування, педагогів,адміністрації школи відбулась зустріч з Вірою Іванівною Швед головою «БФ «Спілка Матерів Миру» та Іщуком Віктором Арсентійовичем-учасником Революції Гідності,волонтером ,добровольцем батальйону ім.генерала Сергія Кульчицького . Захід розпочався під гімн України ,хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих.У цей день Віра Іванівна урочисто вручила медалі о. Зеновію Телішевському за молитовну підтримку на Майдані та голові Бібрська ОТГ Роману Гринусу за активну волонтерську діяльність,грамотами за участь у виставці дитячих художніх робіт "Діти України за мир"були нагороджені ОЗНЗ"Бібрська ЗОШ І-ІІІст. та Бібрська музична школа.
Завершилась історична година патріотичним концертом .

??? ??????