21:51 26.01.2019

«Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг»

Вкотре високий дух патріотизму проявили учні та вчителі ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко". 22.01.2019р. в нашій школі розпочався тиждень святкування 100-річчя проголошення Акту Злуки - Дня Соборності України.
Учнівський парламент, педагог - організатор Курись Т.З. , заступник директора з виховної роботи Ковальчук М.Р. , соц. педагог Швець У. В.,провели (не ) конференцію «Українська революція: 100 років надії і боротьби" в контексті історичного досвіду та сьогодення.
Вчитель образотворчого мистецтва Онацик С.С. облаштувала виставку прикладних проектів "УНР: сторінки державотворення і боротьби".
Учні 6-Б класу взяли участь у акції "Міст єдності" і прикрасили міст синьо-жовтими стрічками та кульками

??? ??????