ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" |

00:15 20.04.2018

День у театрі та музеї

12 квітня учні ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Уляни Кравченко» побували на виставі «Катерина» (за однойменною поемою Тараса Шевченка) в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької . Сучасна інтерпретація та оригінальний формат постановки залишили незабутні враження та емоції.

Також учні відвідали Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, зокрема, оглянули виставку, на якій представлено колекцію середньовічного українського сакрального мистецтва XII-XVIII століть: ікони, скульптура, рукописи і стародруки, декоративну різьбу, металопластику та гаптовані церковні тканини.

Окрім того, діти побували на Великодньому ярмарку в центрі Львова.

Керівники екскурсії: О.В. Довгаль, Г.Я.Боднар, В.М. Боднар, Р.М. Гула, В.М. Цудна.