ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" |

17:12 17.04.2018

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності у філії «НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Любешка

У рамках проведення тижня  знань з безпеки життєдіяльності у  філії «НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Любешка проведено такі заходи:

• Урок – гра у 3 класі  «Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна!», провела Мідяна Л. М.
  •    Бесіда з учнями 5 класу «Ігри із вибузонебезпечними речовинами», підготувала та провела класний керівник Холявка З. В.
  • Інструктаж у 8 класі «Як запобігти пожежі», провів класний керівник Топольницький Я. М.
  • Бесіда з учнями 6 класу «Рух транспортних засобів»,  провела класний керівник  Шадурська О. В.
  • У 1 класі було проведено урок – гра «Сам удома», вчитель Холявка З. В.
  • У  9 класі було проведено бесіду- інструктаж «Безпека і захист населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій», класним керівником Курдиною Г. Я.