ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" |

20:22 02.02.2018

Семінар «Інтеграція навчальних курсів та впровадження елементів STEM- освіти - основні шляхи модернізації шкільної освіти»

15 січня  у  ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Уляни Кравченко»  було проведено інформаційно-навчальний семінар для педагогів школи «Інтеграція навчальних курсів та впровадження елементів STEM - освіти - основні шляхи модернізації шкільної освіти». Метою семінару було ознайомлення з напрямами впровадження інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей та інтелектуального саморозвитку особистості учнів.

Своїми думками та деякими напрацюваннями із технологій STEM-навчання ділилися вчителі школи: Гавриляк І.І.,  Тимчишин О.С.,  Андрійчук М.В., Шах Л.Т., Микитів К.С., Сакаль Р.М., Боднар Г.Я.

Організатор семінару – заступник директора з начально-виховної роботи  Гавінська Г.М.