ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко"

22:12 02.01.2018

Майстерка «Різдвяні пряники»

29 грудня впродовж п’ятьох уроків учні 5- В класу в особливий спосіб  готувалися до Різдва.  На уроці математики діти розв’язували різного типу завдання, пов’язані з тематикою Різдва (учитель – І.М. Герчаківська). На уроці іноземної мови вивчали тексти про Різдво англійською і французькою мовами (учитель – М.В. Андрійчук). Урок української літератури був присвячений вивченню стародавніх віншувань і колядки «Прилетіли ангелята»,  синхронно діти виготовляли  витинанки для декорування вікон. (Учитель – О.В. Довгаль). На 2 уроках трудового навчання учні пекли пряники за давнім галицьким рецептом  («миколайчики»).

Допомогу в підготовці й проведенні майстер-класу надали С.Ясінська й Л.Сваха, мама й бабуся п’ятикласників, а також працівники їдальні.  Наприкінці діти декорували пряники (допомагала вчитель С.С.Онацик) і готувалися до презентації.

Презентація і пригощання різдвяним печивом відбулися в учительській, де діти віншували і співали колядку «Прилетіли ангелята».

Модератор заходу – О.В. Довгаль