ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко"

20:30 09.11.2017

Перегляд української кінострічки "Сторожова застава"

З метою ознайомлення дітей із сучасним українським кінематографом,  31 жовтня, учні 8-Б та 9-Б класів із класними керівниками Боднар Г.Я. та Боднар В.М. побували в кінотеатрі «Планета Кіно IMAX» та переглянули перший український пригодницький фільм- фентезі "Сторожова застава".

Фільм  розповідає про сучасного школяра Віктора, який через загадковий портал часу потрапляє в минуле - на тисячу років назад. Так починається його небезпечна, сповнена пригод подорож, зустріч із новими друзями і справжніми героями билин - богатирями: юним Олешком, могутнім Ільком та суворим Добринею. Хлопець опиняється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

Кінострічка українського виробництва дуже сподобалась дітям якістю, влучним гумором, професійною грою акторів, вражаючими візуальними ефектами.