ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко"

16:38 04.10.2017

Поїздка у театр

13 вересня учні 5-В класу із класним керівником О.В.Довгаль переглянули п’єсу за твором Е. Портера «Полліанна» у виконанні акторів Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької. П’ятикласники з цікавістю дивилися виставу, адже багато з них уже прочитали цей популярний дитячий твір. П’єса викликала позитивні емоції, бо головна героїня вчить людей свого містечка у всьому знаходити щось добре. У цю гру починає грати майже все місто, тому люди поступово змінюються і знаходять себе у нових захопленнях, будують нові чи налагоджують давні стосунки. Приємно зазначити, що деякі учні порівнювали книжку і п’єсу і доволі майстерно знаходили схожі й відмінні фрагменти. Поїздка була корисною для п’ятикласників, адже цей твір вивчають за програмою.