Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст.

15:07 02.07.2017

Звіт про роботу пришкільного табору з денним перебуванням «Барви літа» при Бібрській ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко

Літо – це час, коли діти мають можливість зняти психологічне напруження набуте за рік, уважно подивитись навкруги та побачити поруч щось надзвичайне. Де ще школяр буде почувати себе вільним, незалежним та водночас активним і потрібним, як не в період літніх канікул у пришкільному таборі?

З думкою про цікаве корисне дозвілля та з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб з 29.05.2017 року розпочалася робота у пришкільному таборі з денним перебуванням «Барви літа» при Бібрській ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко.

3 29.05.2017 по 14.06.2017 року табір гостинно приймав  учнів 1-8 і 10 класів (530 учнів). У таборі працювали 3 загони: «Сонечко» — для учнів 1 – 4 класів, «Барвінок» — для учнів 5 - 7 класів та «Сімейка» — для учнів 8 і 10 класів.

Поруч із дітьми постійно знаходились їх вихователі, які піклувалися про створення сприятливих умов для відпочинку дітей, толерантної атмосфери для розкриття творчих здібностей кожного вихованця. Вихователі проводили систему заходів, яка сприяла активному розвитку особистості учня, його громадянської, соціальної активності та життєвої творчості. Готували різноманітні сценарії до виступів на концертах та конкурсах табору, намагаючись допомогти вихованцям проявити свої власні можливості.

Щодня ранок розпочинався з ранкової зарядки в музичному супроводі, яка надавала дітям заряд бадьорості та енергії на цілий день.

Щодня  з дітьми проводилися інструктажі та бесіди:

• правила дорожнього руху;
  • безпечний шлях з дому до табору;
  • поведінки на вулиці, в громадських місцях, на прогулянці;
  • здоровий спосіб життя;
  • правила спілкування та взаємодопомога в дитячому колективі.

Відкриття роботи табору 29.05.2017 року, пройшло під гаслом «Привіт, літо! Привіт, друзі!». У цей день відбувся урочистий концерт «Щасливе дитинство», де діти разом грали у веселі ігри, брали участь у різноманітних конкурсах, малювали на асфальті.

Спортивні змагання «Веселі естафети» дали змогу дітям показати свої фізичні здібності, сприяли виробленню навичок здорового способу життя, зміцненню здоров’я дітей.

Для вихованців нашого табору було підготовлено безліч цікавих і змістовних екскурсій а саме: Святоуспенська Унівська Лавра, музей історії давньоруського міста  Звенигород, дельфінарій «Оскар» в м. Трускавець,зоопарк «Лімпопо» в с. Меденичі,міні пекарня «Еко Татко» с. Шегині,Олеський замок в смт. Олесько  Буського району,визначні місця Золочівщини: с. Гавреччина,  Свята Гора у с. Білий Камінь, музей – садиба Маркіяна Шашкевича в с. Підлисся, цікаві екскурсії на місцевий басейн, Гринівську гору, на гору Щека, Львівський ляльковий театр,екскурсія стежками Уляни Кравченко і Івана Франка.

Багато цікавих вражень принесли дітям  майстер-класи по виготовленні гончарних виробів і придбання гаврецької кераміки на згадку. Учні ознайомилися з роботою Державного кордону України та взяли участь у майстер-класі з    випікання хліба. Дізналися про давні традиції хлібовипікання, навчились відчувати тісто та розуміти тонкощі випічки, а найголовніше отримали радість та позитивну енергію від своєї праці. Кожен учень отримав сертифікат та привіз додому спечений ним самостійно хліб!

У таборі працювали п’ять  мовних груп ( англійська мова ), до роботи яких були залучені  79  учнів. Керівниками мовних груп були вчителі англійської мови нашої школи.

Всі заняття проходили у нестандартній формі. Діти поділені на вікові групи, всі завдання відповідають віковій категорії. Форми роботи: майстер-класи, презентації проектів,  тематичні вечірки і шоу талантів іноземною, перегляд і обговорення мультфільмів іноземною мовою, виконання пісень. Основна мета мовних годин зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти самостійній підготовці вдома.

Вихователі намагалися в усьому бути прикладом для своїх вихованців. Тому самі з радістю приймали участь у різноманітних заходах. Колектив педагогів пришкільного табору з денним перебуванням «Барви літа»  уважно ставився до кожної дитини, піклувався про створення комфортних умов перебування дітей у таборі, створив доброзичливу атмосферу відпочинку для учнів школи та майбутніх першокласників. Діти отримали масу задоволень, заряд бадьорості та енергії, відновили сили до нового навчального року.  Вся діяльність пришкільного табору з денним перебуванням «Барви літа» була спрямована на формування дружнього колективу дітей.

Директор школи          Г.М. Островерха

Керівник табору                Т.З. Курись