Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст.

18:35 30.03.2017

Вистава «Є на світі доля, а хто її має...»

20 березня в рамках  відзначення Шевченківських днів в актовому залі Бібрської ЗОШ1-3 ст.відбулася вистава «Є на світі доля, а хто її має...»(за мотивами драми «Назар Стодоля» та ліричних творів Т.Шевченка). Підготували її учні 9-А класу під керівництвом учителя Гули Р.М.

Учні –актори перенесли присутніх в атмосферу 70-80-их років 17 ст. Розповіли про романтичну історію щирого кохання козака Назара та дочки сотника Галі , про перешкоди та труднощі, які траплялися на їхньому шляху до щастя у часи занепаду вічних ідеалів.

Герої спонукали глядачів  дати відповіді на актуальні в усі часи питання. Чи можлива  у наш час перемога добра ? У суспільстві, у власному домі, в самій людині? Чи віримо ми у покаяння ?Чи даємо ми собі право на помилку та її виправдання? Адже ми відчуваємо себе переможцями  лише тоді, коли торжествує справедливість, любов та добро.

Дев’ ятикласники  чудово виконували ролі,  декламували поезії, співали. Вони також спробували себе у ролі режисерів, сценаристів, декораторів, костюмерів.