Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст.

14:49 13.03.2017

Екскурсія до ЛНУ ім. І. Франка та Львівського обласного дитячого еколого-натуралістичного центру

6 березня 2017 р. учні Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко Перемишлянського р-ну під керівництвом Тимчишин О.С., Цимбали Г.В., Кіцак О.Л. здійснили екскурсію до Львівського національного університету ім. І. Франка та Львівського обласного дитячого еколого-натуралістичного центру.

Екскурсія видалася насиченою і надзвичайно цікавою. Захоплюючою була зустріч із науковцями хімічного факультету, які продемонстрували присутнім досліди з утворенням хімічних речовин.

Учні відвідали знаменитий зоологічний музей на біологічному факультеті ЛНУ, ознайомившись із різноманітними видами тварин, а також переглянули колекцію мінералів.

В екологічному центрі школярі оглянули навчальні лабораторії гідробіології та тераріумістики, декоративного птахівництва.

Оскільки екскурсія відбулася в Шевченківські дні,  учні прийшли до пам’ятника Кобзареві, аби вшанувати  національного генія.