Математика, фізика та інформатика

Боднар Галина Ярославівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «старший учитель», педагогічний стаж – 27 років. Працює над методичною проблемою «Активізація пізнавальної активності учнів на уроках математики шляхом впровадження інноваційних форм роботи».  2010 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Математика". Місцевий координатор Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

Герчаківська Ірина Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «вчитель - методист», педагогічний стаж – 38 років. Працює над методичною проблемою «Формування навчальних компетентностей і розвиток творчих здібностей учнів у процесі вивчення математики». Член районної творчої групи вчителів математики.

Карашкевич Наталія Ігорівна

– освіта вища, педагогічний стаж – 4 роки. Працює над методичною проблемою «Формування медіакомпетенцій учнів через використання комп’ютерних технологій на уроках інформатики»

Мельник ( Серкез ) Любов Євстахівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 32 роки. Працює над методичною проблемою «Робота з обдарованими дітьми на уроках математики і інформатики » Тренер курсів за програмою Microsoft.

Мох Галина Євстахівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання -            «старший учитель», педагогічний стаж – 38 років. Працює над методичною проблемою «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики» Місцевий координатор Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

Стецько Галина Мирославівна

– освіта вища, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж – 21 рік. Працює над методичною проблемою «Використання інноваційних технологій у процесі навчання математики»

Тимків Наталія Петрівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання -  «учитель-методист», педагогічний стаж – 26 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток пізнавальної активності і зацікавленості учнів в процесі викладання фізики». Керівник методичного об’єднання вчителів математики, фізики та інформатики Бібрського методичного центру.Місцевий координатор природничого конкурсу "Колосок"

Галелюка Ігор Миколайович

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання -  «старший учитель», педагогічний стаж – 32 роки. Працює над методичною проблемою «Розвиток пізнавальної активності і зацікавленості учнів в процесі викладання фізики».

?????

????