Історія, правознавство та  християнська етика

Гавінська Галина Михайлівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «учитель-методист», педагогічний стаж – 27 років. Працює над методичною проблемою «Розвиток пізнавальної активності на уроках історії». ». 2009рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Історія".

Івашко Роман Володимирович

освіта – вища, спеціаліст ІІ категорії, стаж роботи -7 років. Працює над методичною проблемою «Використання карти на уроках історії».

Ковальчук Марія Романівна

освіта – вища, спеціаліст ІІ категорії, стаж роботи - 9 років. Працює над методичною проблемою «Інноваційні технології на уроках історії».

Шах Лідія Тарасівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання -        «старший учитель», педагогічний стаж – 27 років. Працює над методичною проблемою «Проектна діяльність на уроках історії». Керівник методичного об’єднання вчителів історії Бібрського методичного центру.

Яценко Богдана Євгенівна

–практичний психолог. вчитель християнської етики, освіта вища, спеціаліст вищої категорії,  педагогічний стаж – 37 років. Працює над методичною проблемою «Захист духовного світу дитини».

?????

????