Біологія, географія, хімія та основи здоров'я

Курдина Оксана Степанівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «старший учитель», педагогічний стаж – 33 роки. Працює над методичною проблемою «Екологічне виховання школярів». Керівник методичного об’єднання вчителів природничого циклу Бібрського методичного центру. 2014 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Географія".

Тимчишин Оксана Степанівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «учитель-методист», педагогічний стаж – 32 роки. Працює над методичною проблемою «Формування навичок ведення здорового способу життя як засобу виховання всебічно розвиненої особистості».  2012 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Біологія".

Цимбала Галина Володимирівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «учитель-методист», педагогічний стаж – 37 років. Працює над методичною проблемою «Виховання здорового українця засобами етнопедагогіки; екологічна освіта молоді».

Чубій Оксана Романівна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - «старший учитель», педагогічний стаж – 31 рік. Працює над методичною проблемою «Формування елементів екологічних знань на уроках хімії». 2015 рік - переможець ІІ етапу конкурсу «Учитель року» у номінації "Хімія".

Юренц Оксана Зіновіївна

– освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 24 роки. Працює над методичною проблемою «Екологічне спрямування навчально-виховної роботи на уроках геграфії».

?????

????