ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" | Головна

Загальні відомості про школу

Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко" - один з найбільших у Перемишлянському районі.

До його складу входить 5 філій: Любешківська ЗОШ І-ІІ ст, Стрілківська ЗОШ І ст., Шпильчинська ЗОШ І ст., Воловецька ЗОШ Іст та Серниківський НВК "ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ".

У навчальному закладі-сучасні класні кімнати, великий спортивний зал, шкільний басейн (тимчасово не працює), обладнані кабінети, майстерні та бібліотека. Поряд із школою розміщений спортивний комплекс. Естетичному вихованню дітей сприяє шкільна картинна галерея та музей Уляни Кравченко.

У  ОЗНЗ "Бібрській ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко"  навчаються учні з міста Бібрки, сіл Волове, Залісся, Лани, Любешка, Малі Ланки, Серники, Стрілки, Шпильчино, а також окремих сіл Жидачівського району. Навчальний заклад розташований на відстані 24 км від Перемишлян.

У 2018-2019 н.р. у школі навчається 701 учень. З них:
1-4 кл. – 256 учнів

5-9 кл. – 358 учнів

10-11 кл. – 87 учнів.

У школі функціонує 28 класів, з них:

1-4 кл. – 10 класів

5-9 кл -14 класів

10-11 кл. – 4 класи.

Навчально-виховний процес у школі забезпечують 67 педагогів (з них 4 працює за сумісництвом). У тому числі жінок – 60, чоловіків -7.

Фаховий склад педколективу:
- спеціалісти вищої категорії – 40
- спеціалісти І категорії – 6                                                                                               --спеціалісти ІІ категорії – 8
- спеціалісти : з вищою освітою – 11, з середньою спеціальною освітою – 1
- із педагогічним званням «вчитель – методист» – 10
- із педагогічним званням «старший вчитель» – 23.

Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко славиться своїми висококваліфікованими вчителями та випускниками.

На честь 65 річниці із дня смерті Уляни Кравченко(31.03.2012) відкрито віртуальний музей

Щоб оглянути експозицію музею, наведіть курсор на зображення. Натисніть ліву кнопку миші та пересувайте її вліво або вправо.Аби наблизити або віддалити малюнок, прокрутіть колечко.

Фото: Валерій Кузнєцов
Монтаж: Олег Довгаль

У неділю, 1 жовтня, учні та вчителі ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко" взяли участь в урочистостях відкриття пам'ятного знаку визначному українському політичному та військовому діячу Юліану Головінському. Захід відбувся у с. Великі Глібовичі.

Того ж дня у с. Підмонастир відбулося відкриття пам’ятника Григорію Пісецькому (псевдонім «Цуньо») - діячу Пласту, бойовику Української Військової Організації, члену організації ОУН на місці його загибелі.

Вниз