Дорога шкільна родино!

Напередодні Нового 2019 року щиро вітаю всіх і з надією та добром зичу Вам позитивної енергії, оптимізму, наснаги до праці, віри у власні сили та в світле майбутнє нашої України. Нехай у здоров’ї і злагоді зустрічають Новий рік Ваші сім’ї, нехай будуть веселі і дужі близькі і дорогі люди – діти, онуки, подружжя, батьки.

Новорічної Вам радості і здійснення усіх задумів у Новому 2019 році!

_______________________________________________________________

Загальні відомості про школу

Опорний загальноосвітній навчальний заклад \\\\\\\"Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко\\\\\\\" - один з найбільших у Перемишлянському районі.

До його складу входить 5 філій: Любешківська ЗОШ І-ІІ ст, Стрілківська ЗОШ І ст., Шпильчинська ЗОШ І ст., Воловецька ЗОШ Іст та Серниківський НВК \\\\\\\"ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ\\\\\\\".

У навчальному закладі-сучасні класні кімнати, великий спортивний зал, шкільний басейн (тимчасово не працює), обладнані кабінети, майстерні та бібліотека. Поряд із школою розміщений спортивний комплекс. Естетичному вихованню дітей сприяє шкільна картинна галерея та музей Уляни Кравченко.

У  ОЗНЗ \\\\\\\"Бібрській ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко\\\\\\\"  навчаються учні з міста Бібрки, сіл Волове, Залісся, Лани, Любешка, Малі Ланки, Серники, Стрілки, Шпильчино, а також окремих сіл Жидачівського району. Навчальний заклад розташований на відстані 24 км від Перемишлян.

У 2018-2019 н.р. у школі навчається 701 учень. З них:
1-4 кл. – 256 учнів

5-9 кл. – 358 учнів

10-11 кл. – 87 учнів.

У школі функціонує 28 класів, з них:

1-4 кл. – 10 класів

5-9 кл -14 класів

10-11 кл. – 4 класи.

Навчально-виховний процес у школі забезпечують 67 педагогів (з них 4 працює за сумісництвом). У тому числі жінок – 60, чоловіків -7.

Фаховий склад педколективу:
- спеціалісти вищої категорії – 40
- спеціалісти І категорії – 6                                                                                               --спеціалісти ІІ категорії – 8
- спеціалісти : з вищою освітою – 11, з середньою спеціальною освітою – 1
- із педагогічним званням «вчитель – методист» – 10
- із педагогічним званням «старший вчитель» – 23.

Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко славиться своїми висококваліфікованими вчителями та випускниками.

На честь 65 річниці із дня смерті Уляни Кравченко(31.03.2012) відкрито віртуальний музей

Щоб оглянути експозицію музею, наведіть курсор на зображення. Натисніть ліву кнопку миші та пересувайте її вліво або вправо.Аби наблизити або віддалити малюнок, прокрутіть колечко.

Фото: Валерій Кузнєцов
Монтаж: Олег Довгаль

30 січня у Бібрській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко було проведено урок вшанування пам'яті Героїв Крут "І без імен вони для нас Герої", в якому взяли участь учні 8-А та 8-В класів із педагогами. Школярі переглядали тематичні відеофрагменти. Музичні номери та читання поезії підготували вчителі Добуш Н. М. та Онацик С. С.  Модератор - заступник директора з виховної роботи Ковальчук М.Р.

Вниз